by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Dönüştüren Koçluk Hikayeleri

Moderatör: Tuna Aktuna,

Konuşmacılar : Nursel Ölmez Ateş, Uğur Gülen

Tarih : 13/05/2020

Saat : 17.00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişidir.

Dönüştüren Koçluk Hikayeleri Hakkında

ICF Türkiye, iş dünyası ile “Dönüştüren Koçluk Hikayeleri” buluşmaları düzenliyor. Her oturumda farklı sektörlerin şirket yöneticileri, organizasyonlarında hayata geçirdikleri ve etkili sonuçlara ulaştıkları başarılı koçluk uygulamalarının tüm ayrıntılarını sizlerle buluşturacak. İlk buluşmanın konukları, Aksigorta Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Uğur Gülen ve Borusan Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Sayın Nursel Ölmez Ateş olacak. Sayın Gülen ve Sayın Ateş, koçluk kültürünü yerleştirdikleri organizasyonlarında iş akışlarına yansıyan sürdürülebilir faydaları ve değişen, dönüşen taraflarını aktaracak.

ICF Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuna Aktuna’nın moderatörlüğü ile gerçekleşecek “Dönüştüren Koçluk Hikayeleri” serisi 13 Mayıs’ta saat 17:00’de başlıyor.

Panelimiz sadece ICF Türkiye üyelerine açık olacaktır.

Bağlantı linki: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Yb-Gn-_rRE2ng3pyZDMwlw

13 Mayıs 2020 Panel Konuşmacılarımız:

Uğur Gülen

Yönetim Kurulu Üyesi- Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi görmüş ve aynı bölümde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1991 yılında çalışma hayatına başlayan Gülen, Interbank, Denizbank, Ak Internet, MNG Bank’ta çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. 2004-2009 yılları arasında Ak Emeklilik ile AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Mayıs 2009’dan itibaren Aksigorta Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Nursel Ölmez Ateş

Borusan Grubu İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Nursel Ölmez Ateş, iş hayatına Migros Türk T.A.Ş.’de Metod Organizasyon ve Planlama Departmanı’nda uzman yardımcılığı pozisyonu ile başladı. Ardından Migros’un yurtdışı operasyonlarından Ramstore’a İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve Ramenka’nın Rusya’nın en başarılı insan kaynakları uygulamalarına sahip şirketi seçilmesinde önemli rol oynadı.

2008 yılında Türkiye’ye dönen Ölmez Ateş Mart 2018’e kadar, önce Koçtaş ardından Ford Otosan’da İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak kariyerine devam etti. Görev yaptığı süre boyunca insan kaynakları dönüşümünün yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliği üzerinde aktif olarak çalıştı.

Nursel Ölmez Ateş, şu anda Borusan Grubu İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanlığı görevini yürütmektedir.