by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Çeviklik: Geri Dönüşümsüz bir Dönüşüm

Konuşmacılar: Vedat Erol MCC

Tarih : 07/04/2021

Saat : 18:30-20:30

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Büyük salgın ile başlayan yeni dünya düzeni ya da diğer bir deyimle büyük sıfırlama, bunun ilk işareti olarak yaşamımıza giren yeni yaşam ve çalışma modelleri ile yeni teknolojiler eskiden olduğu gibi yaşayıp, çalışamayacağımızın işaretlerini veriyor. Çeviklik işte tam da içinde yaşadığımız bu döneme uygun hızlı adapte olabilmek, yaşamımızı ve işimizi yeniden uyarlayabilmek için ne ve nasıl sorularına yanıt vermeye çalışan anlayışı temsil erden bir kavramdır diyebiliriz.

Vedat EROL
Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

‘As Leader’ Liderlik Okulunun kurucusu, Adler Koçluk Okulunun yönetici ortağı, liderlik ve koç eğitimcisi, profesyonel lider koçu, takım koçu, yazar ve profesyonel konuşmacı olan Vedat Erol sevgi dolu, bilge bir yol gösterici, sürekli öğrenen, okuyan, yazan, farkına varan, farkındalık yaratan bir eğitimci ve koç olarak liderler, lider takımlar aracılığı ile insanlığa hizmet etmeyi yaşam amacı edinmiş bir profesyoneldir.

Ortak yazarlığını yaptığı 5 kitabı bulunan Vedat Erol’un liderlik üzerine yazdığı 6. kitabı ‘Liderlik Yolculuğu” 2012 yılında yayınlanmış ve 2016 yılında üçüncü baskısını yapmıştır.

Uluslararası Koçluk Federasyonu sertifikalı (Master Certified Coach, MCC) ve (Adler Certified Professional Coach, ACPC) lider koçudur ve ORSC (Organization and Relationship System Coaching) takım koçudur. Ayrıca, ICF akredite bir okul olan Adler Central Europe da yönetici ortak çalışmakta ve lider olarak koçlar yetiştirmektedir.

Uluslar arası iş ortakları ile birlikte geliştirmiş olduğu liderlik programlarından ‘Agile Leadership’, ‘Leadership Journey’, ‘Yüksek Performanslı Lider Takım’ , ‘Yüksek Performanslı Takım Lideri’ gibi programlar, liderlik alanında birçok şirketin lider yetiştirme programları için tercih edilmektedir.

Liderlik eğitimcisi ve koçu olarak da Coachsource ve Axialant, Conscious Business şirketi ile birlikte uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticilerine eğitimler vermekte, birebir ve takım koçluğu yapmaktadır. Bunların yanında, temsil ettiği Tracom Group International ve Gordon Training International’ın master eğitimcisi olarak Türkiye de eğitimciler yetiştirmektedir. Ayrıca, EDAC ve Bios International aracılığı ile liderlik alanında ölçüm ve değerlendirmeler yapmaktadır.

Ankara Üniversitei D.T.C.F İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Vedat Erol, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi alanında master yapmıştır.