by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: +1 Değer Katan Koçluk Hikayeleri – İç Anadolu Bölge Toplantısı

Konuşmacı:
Ahmet Süha KOÇEL, MCC – ATKO Danışmanlık Eğitim Şirketi/ Eğitim ve Yönetim Danışmanı

Moderatör: Feyzan ÖKMEN, PCC – ICF Türkiye İç Anadolu Bölge Temsilcisi, Moderatör

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 26/10/2022

Saat : 19:00 – 20:00

Kontenjan: 100 kişi. Katılım İç Anadolu Bölgesine açıktır ve ücretsizdir.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

+ 1 Değer Katan Koçluk Hikâyeleri’nde bu kez MCC unvanlı koç Ahmet Süha Koçel’i ağırlıyoruz. Onun koçluk yolculuğundaki hikayelerini dinleyecek, koçluğun kendi yaşantısına olan yansımalarını öğrenecek, yaşadığı değişim ve dönüşümlerden ilham alacağız. ICF İç Anadolu Bölge Temsilciliğinin katkılarıyla hazırlanan etkinliğimize üye koçlarımızı bekliyoruz.

Ahmet Süha Koçel Hakkında

Ahmet Süha Koçel, (MBA, MCC) ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesinde MBA programını tamamlamıştır. İş hayatında, üretim, planlama, satış ve pazarlama gibi birçok alanda 25 yıldan uzun bir süre boyunca yurt içi ve yurt dışında yöneticilik deneyimi edinmiş olan Koçel, 10 yılı aşkın süredir koçluk mesleğinde hem kişisel hem kurumsal değişim ve dönüşüm için Türkçe ve İngilizce olarak bireysel koçluk ve takım koçluğu yapmaktadır.

Ahmet Süha Koçel’in yönetici koçluğu, takım koçluğu, liderlik, verimlilik, koç eğitimi, danışmanlık ve fasilitasyon alanlarında uzmanlığı bulunmaktadır.

Sn. Koçel, yerli ve uluslararası kurumlarda yönetici koçu olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar 4.000 saatten fazla bireysel/takım koçluğu deneyimine sahip olan Ahmet Süha Koçel, Adler International Learning Central Europe Fakülte Lideri, koçluk eğitimleri eğitmeni olarak görev almaktadır. Danışanları onu adanmış, ilgili, meraklı ve fark yaratan bir lider olarak tanımlamaktadır. Koçluk hedefini “kendimdeki ve danışandaki en iyiye ulaşmak” olarak özetlemektedir.