by ICF Türkiye ICF Türkiye

ICF Türkiye ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) “Gençlerle El Ele” koçluk projesi 2017-2018 öğretim yılında da sizlerin özverili katkıları ile devam ediyor ve yeni yolcuğuna başlıyor. Bizler çok heyecanlıyız… Devamlılığı olan ve ICF Global tarafından bu sene çok önemli bir ödülle taçlandırılmış projemizi sizlere tekrar duyurabilmenin de ayrı bir gururunu yaşıyoruz.

Sizleri bu yolculukta aramızda görmeyi ve gençlerimize el verip hayatlarında  bir ışık yaratmayı çok arzu ediyoruz! Eğer sizler de gençlerimizin yolunu aydınlatmaya “varım” diyorsanız; aşağıda iletişim bilgileri yer alan proje liderlerimizle 8 Kasım 2017 tarihine kadar iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

.

Ankara – Ece Akan ece@eceakan.com

İzmir – Seda Zabıtçı Tarakçıoğlu seda@zabitci.com

İstanbul ve diğer iller – Nuray Akmeriç nuray@akmeric.com.tr

Yeni yolculuğumuzun bu sene de proje koordinatörlüğünü Sevgili Nuray Akmeriç yapacaktır. Sevgili Nuray emeklerine ve özverine teşekkür ederiz.

11. yılını tamamladığımız, 12. yılına başlayacağımız bu projeye katkı sağlayarak gençlerimizin yolunu aydınlatan herkese  ICF Türkiye Yönetim Kurulu ve Projeleri Kurulu adına teşekkür ederiz. Desteğinizle her yıl daha çok gencimize ulaşabilmek ve projemizi daha uzun yıllar yaşatabilmek dileğiyle…